O nas

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu telemarketingu. Potrafimy połączyć nowatorskie rozwiązania, różnorodne wymagania klientów oraz przyjazne środowisko pracy, dzięki czemu z sukcesem realizujemy różne rodzaje projektów telemarketingowych. Stawianie na partnerstwo w relacjach powoduje że od lat współpracujemy z wieloma firmami, które cyklicznie wracają do współpracy lub pracują z nami w trybie ciągłym.

Na rynku działamy od 2008 roku, wcześniej jeszcze jako Polcall S.C., obecnie już jako Polcall Sp. z o.o.. W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 200 zindywidualizowanych, profesjonalnych projektów telemarketingowych. Korzystając z doświadczenia będziemy wspierać Państwa w realizacji zamierzonych celów.

Nasze Call Center zlokalizowane jest w Częstochowie, obecnie posiadamy 30 stanowisk stacjonarnych, z możliwością elastycznego i szybkiego ich rozszerzenia w miarę potrzeb. Posiadamy pełne zaplecze Back Office do obsługi przesyłek, wyposażoną salę szkoleniową. W dużej części pracujemy na własnych rozwiązaniach IT, pozwalających na indywidualne podejście do projektu oraz maksymalizację efektów.

Byliśmy pierwszym Call Center w Polsce które korzystało ze wsparcia konsultantów zdalnych. W chwili obecnej naszą pracę opieramy o konsultantów pracujących stacjonarnie w Częstochowie

Nasze cele

  • EFEKTYWNOŚĆ - tak by podejmowana działania dawały wartość dodaną względem poświęconych zasobów

  • SZCZEROŚĆ - budowanie relacji na każdym etapie w oparciu o jasny i prawdziwy przekaz

  • DOKŁADNOŚĆ - by założenia współpracy/projektu miały odzwierciedlenie w efektach


Nasza misja

Tworzenie wartości dodanej na każdym etapie podejmowanych działań.

Kontakt

Polcall Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 40
42-218 Częstochowa
Dział rekrutacji: +48 502 604 170
Dział handlowy: +48 505 123 051
kontakt@polcall.pl
POLCALL - Call Center - Contact Center - Telemarketing